O školce

Soukromá mateřská školka Benjamínek sídlí v klidné a bezpečné části pod Kraví horou. Školka se nachází v rodinném domě, který má vlastní zahradu s prolézačkami a malým bazénem v letních měsících. Kolektiv tvoří mladý a kreativní tým lidí, kteří se snaží dětem vytvořit domácí prostředí. V naší školce nabízíme dětem nejen zábavu, ale i výuku anglického jazyka, hudební výchovu, tenisové lekce, výtvarnou a keramickou tvorbu. Dbáme na správnou výslovnost a řeč dětí, proto dětem poskytujeme  logopedickou poradnu. Protože je pro nás velmi důležité, aby měly děti řádné stravování, naleznete u nás v jídelníčku denně zdravá jídla.
Aby bylo o všechny děti řádně postaráno, je u nás ve školce vždy jedna paní učitelka na pět dětí.